Dijital Delileri

Hoş Geldin,
Sana biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Endüstri mühendisiyim ve dijital pazarlama uzmanıyım. Ana çalışma alanım olan performans pazarlamaya katkı sağlayacak ve tüm bu çalışmaların verimliliğini artıracak her kanalı incelemeye ve kullanmaya gayret ediyorum.

Birbirinden farklı dinamikleri ve hedef kitle davranışları olan sektörlerde edindiğim deneyimleri dijitaldelisi.com’da paylaşıyorum. Yazılarımı okuyabilir, fikirlerini benimle iletişime geçerek paylaşabilirsin.

Özge Taş Yılmaz
Araştır, öğren, uygula!

Bir hoş geldin de benden,

Ben de aynen Özge gibi dijital pazarlamaya gönül vermiş, üç kedinin insanı bir endüstri mühendisiyim. Google Ads, Facebook ve Instagram reklamlarının yönetimi, dijital verilerin analizi ve içerik pazarlaması öncelikli ilgi alanlarım. dijitaldelisi.com’da da ağırlıklı olarak ilgi alanlarıma temas eden ve sizlerin de işine yarayabileceğini düşündüğüm içerikler paylaşıyorum.

Bu bağlamda içinde bulunduğunuz sitedeki tüm içeriklerin sorumluluğu bu iki dijital delisine ait olup, kaynak göstererek dilediğiniz platformda, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sercan Yılmaz